Edhe ju mund të bëheni pjesë e projektit të ri të Gencit por duhet t’i plotësoni këto kushte – Lajmi.net
Edhe ju mund të bëheni pjesë e projektit të ri të Gencit por duhet t’i plotësoni këto kushte
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:17, 29 May 2018
Kjo verë do të jetë e nxehtë për Genc Prelvukajn.

Këngëtari i shumë hiteve po sjell projekt pas projekti dhe nuk e ka ndërmend të ndalet, shkruan lajmi.net

Ishte kënga ‘Andërr’ në bashkëpunim me Lyricalson ajo e cila në kanalin zyrtar në Youtube ka grumbulluar mbi dy milionë klikime ndërsa Prelvukaj tani e ka paralajmëruar këngën e re.

Edhe ky projekt muzikor do të vijë me videoklip, pjesë e të cilit mund të jeni edhe ju vetëm që duhet t’i plotësoni disa kushte.

Ato ua ka treguar Genci nëpërmjet kësaj fotografie të publikuar në Instagra./Lajmi.net/

Nje lajmerim i vogel

A post shared by Genc Prelvukaj (@gencprelvukaj) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO