Edhe Italia e mposht Holandën (VIDEO) – Lajmi.net
Edhe Italia e mposht Holandën (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 22:40, 28 March 2017
Italia e ka fituar miqësoren e luksit ndaj Holandës, me rezultat 2:1.


Bonucci Goal HD – Netherlands 1-2 Italy 28.03.2017 by Goals_online


Eder Goal HD – Netherlands 1-1 Italy – 28.03.2017 by Jek09Pre


Alessio Romagnoli Own Goal HD – Netherlands 1-0… by sports-live1

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball