Edhe femrat e përcjellin futbollin kosovar – Lajmi.net
Edhe femrat e përcjellin futbollin kosovar
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 14:27, 22 October 2017
Tribuna e Skifterave vazhdon të “vizitohet” nga gjinia e bukur.

Disa vajza kanë qenë të pranishme te tifo-grupi i kuq, në ndeshjen e Gjilanit me Vllazninë dje.

Ato kanë brohoritur së bashku me pjesën tjetër të tifozëve dhe e kanë ndjekur ndeshjen me interes.

Fotot janë publikuar në faqen zyrtare të Skifterave. /Lajmi.net/

22554818_1437652272948634_2768562948996188453_n22688676_1437652716281923_3172408844162897882_nvajzat

 

Fjalët kyçe: Gjilani

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Bubble Trouble
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Stealth Sniper