Edhe Era Istrefi e përkrah Paradën e Krenarisë – Lajmi.net
Edhe Era Istrefi e përkrah Paradën e Krenarisë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:30, 10 October 2018
Edhe këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi ishte pjesë e Paradës së Krenarisë e cila u organizua nga komuniteti LGBT.

Ajo ka postuar një fotografi në Instagram e cila uron Paradën e Krenarisë, shkruan lajmi net.

“Urime Parada e Krenarisë 2018, Prishtina”, ka shkruar ajo në postimin e publikuar në Instastory.

Kujtojmë se në këtë paradë morrën pjesë edhe shumë personalitete të tjera publike e politike në mesin e  të cilëve ishte edhe këngëtarja, Adelina Ismaili.

E prej atyre që e kundërshtuan këtë paradë ishte reperi nga Presheva, Gold AG. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO