Edhe Elseid Hysaj “godet” Taulant Xhakën – Lajmi.net
Edhe Elseid Hysaj “godet” Taulant Xhakën
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 17:22, 27 March 2017
Largimet e një lojtari nga Kombëtarja nuk mund ta prishin harmoninë e grupit.

Kështu ka deklaruar Elseid Hysaj, duke iu referuar largimit të Taulant Xhakës nga Kombëtarja pas zënkave që pati me trajnerin Gianni de Biasi.

“Grupi nuk mund të prishet për shkak të një apo dy lojtarësh. Në 23 lojtarë kemi formuar një grup të mirë. Trajneri vendos se kush të luajë dhe kush jo”, ka deklaruar Hysaj./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Elseid Hysaj, Taulant Xhaka

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Bike Rivals
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan