Edhe Bayern Munich tallet me festimin e Messit në Bernabeu (FOTO) – Lajmi.net
Edhe Bayern Munich tallet me festimin e Messit në Bernabeu (FOTO)
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 17:12, 8 May 2017
Bayern Munich është tallur me Lionel Messin.

Nga një festim që u cilësua si provokim për tifozët e Real Madridit, festimi i Lionel Messit në ‘Santiago Bernabeu’, është kthyer në tallje.

Është tani skuadra kampione e Bundesligës, Bayner Munich, që ka ironizuar me yllin argjentinas.

Ata në faqen zyrtare të tyre, kanë vendosur Lionel Messin nga momenti i festimit në Bernabeu, duke i bërë montazh fanellën e portierit të tyre, Starke.

Starke ishte heroi i Bayernit në fundjavë, duke pritur penalltinë në minutat e fundit të ndeshjes në fitoren 1:0 të bavarezëve ndaj Darmstadt./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Bayern Munich, Lionel Messi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master Japan