Edhe Atalanta e ndalë Interin – Lajmi.net
Edhe Atalanta e ndalë Interin
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 22:39, 14 April 2018
Atalanta dhe Inter kanë ndarë pikët duke barazuar në ‘Azzurri d'Italia’.

Ndeshja e xhiros së 32-të në Serie A, nuk ka dhuruar gola duke u mbyllur baras 0-0.

Pjesa e parë i takoi Atalantës që kishte më shumë nga loja, me Interin që nuk arrinte të dilte për të sulmuar.

Një Inter tjetër ishte në pjesën e dytë, që tentoi disa herë për të gjetur rrjetën por ishte e pamundur përballë Etrit Berishës që ishte në ditën e tij më të mirë.

Ky barazim e lë Interin në vendin e pestë me 60 pikë, aq sa ka Roma dhe Lazio që luajnë mes vete nesër (e diel)./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Atalanta, Inter, Serie A

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Rock Wheels
  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball