Ecje në shkretëtirën e Saharës – Lajmi.net
Ecje në shkretëtirën e Saharës
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 13:36, 17 April 2018
Siluetë...

Ecja nëpër shkretëtirë të çon tek mendimet që asnjëherë si ke çuar nëpër mend. Kafsha jote bëhet miku yt më i mirë.

Perëndimi i diellit bëhet bashudhëtar në çdo natë, rrezet e tij përvëluese bashkëveprojnë me rërën që këmbët ju djegë.

Silueta që krijohet ndër sy është e pakrahasueshme, shkruan lajmi.net

Edhe aparati fotografik dhe udhëtarët kreativ sjellin pamje të mahnitshme nga shkretëtira.

Shikoni më poshtë. /Lajmi.net/,

Related imageRelated imageRelated imageRelated imageImage result for elephant on sahara desertRelated image

Fjalët kyçe: Ecje, Sahara

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play 8 Ball Pool