E zhveshur tërësisht në plazh, modelja la fasnat pa fjalë (Foto +18) – Lajmi.net
E zhveshur tërësisht në plazh, modelja la fasnat pa fjalë (Foto +18)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 9:42, 20 March 2017
Modelja dhe aktorja e njohur Emily Ratajkowski ka habitur fansat me imazhin e fundit që ajo ka publikuar.

Meqenëse koha ishte shumë e nxehtë duket se modelja nuk ka mundur t’i duronte rrobat në trup, ajo u zhvesh tërësisht, shkruan lajmi.net.

‘Sirena’ është mbishkrimi i bukuroshes mbi foton e saj topless, imazh ky që kishte marrë komente dhe pëlqime pa mbarim. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Emily Ratajkowski

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2