E zë gazetarin duke fjetur në konferencë, shikoni çfarë i bën Enrique (VIDEO) – Lajmi.net
E zë gazetarin duke fjetur në konferencë, shikoni çfarë i bën Enrique (VIDEO)
Autori: Lajmi.net La LigaSport 9:55, 20 March 2017
Dje konferenca për shtyp e Barcelonës pas ndeshjes ndaj Valencias, nuk ishte e zakonshme.

Kjo pasi që Luis Enrique është tallur keq me një gazetar, të cilin e ka zënë duke fjetur.

“Shikoni si fle ai. Kjo do të thotë që unë s’jam interesant. Mirëmëngjesi djalosh”, tha ndër tjera Enrique me mahi, përcjellë “lajmi.net”.

Të gjithë të pranishmit në sallën e konferencës për shtyp, qeshën me këtë moment.

Pastaj Enrique vazhdoi me komentet e tij për sfidën e fituar ndaj Valencias 4:2. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: . Barcelona, Luis Enrique

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Bubble Trouble
  • Play iStunt 2
  • Play Pro Kicker Frenzy