E turpshme: Shqipëria shpërblen me një shumë qesharake Smajlajn, ja sa do të fitonte në Kosovë – Lajmi.net
E turpshme: Shqipëria shpërblen me një shumë qesharake Smajlajn, ja sa do të fitonte në Kosovë
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 18:41, 9 March 2017
Ministria e Arsimit dhe Sportit në Shqipëri, ka shpërblyer heroin e Beogradit, atletin që u shpall Kampion i Evropës, Izmir Smajlaj.

Ai do të marrë vetëm 3000 euro, pasi të marrë përgjigjen e analizës së dopingut.

Kjo shumë është shumë e vogël, në krahasim me sa dhuron shteti i Kosovës për suksese të tilla, përcjellë “lajmi.net”.

Shpërblimi shtetëror i Kosovës për medaljen e artë të Evropës është 20 mijë euro. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Izmir Smajlaj

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Berry Rush
  • Play Rock Wheels
  • Play Turbo Racing 3