E turpshme: Shikoni si e ka ofenduar Suarez mbrëmë gjyqtarin Kuipers (VIDEO) – Lajmi.net
E turpshme: Shikoni si e ka ofenduar Suarez mbrëmë gjyqtarin Kuipers (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 19:47, 20 April 2017
Luis Suarez e ka ofenduar rëndë gjyqtarin Bjorn Kuipers.

Uruguaiani ka shpërthyer disa herë me ofendime të ndryshme drejt bilbilit kryesor.

“Ti je një lëpirës m*ti”, ka qenë një nga fyerjet e Suarez sipas emisionit televiziv “El Chiringuito”, përcjellë “Lajmi.net”.

Përkundër sjelljes aspak sportive të Suarez, Kuipers nuk e ndëshkoi atë me karton.

Gjithsesi, Suarez pritet të dënohet nga komisionet relevante të UEFA-s. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fjalët kyçe: Luis Suarez

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Rock Wheels
  • Play Supercar Showdown