E turpshme: Shikoni çfarë i tha Ramos Ronaldos mbrëmë (VIDEO) – Lajmi.net
E turpshme: Shikoni çfarë i tha Ramos Ronaldos mbrëmë (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 19:12, 11 May 2017
"El Chiringuito TV" vazhdon të zbulojë prapaskena interesante të sfidave ku luajnë gjigantët spanjollë.

Ky televizion së fundmi ka zbuluar një episod që nuk e keni parë në ndeshjen Atletico Madrid-Real Madrid.

Aty shihet kapiteni Sergio Ramos duke i thënë Cristiano Ronaldos që ta godasë me bërryl Gabin, përcjellë “Lajmi.net”.

Ramos kërkonte provokimin e Gabit dhe më pas përjashtimin e tij, pasi që kapiteni i Atleticos kishte paraprakisht një karton të verdhë. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball