E TURPSHME: Kjo ishte rruga e Real Madridit drejt finales së Ligës së Kampionëve – Lajmi.net
E TURPSHME: Kjo ishte rruga e Real Madridit drejt finales së Ligës së Kampionëve
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 13:05, 6 May 2018
Më poshtë e keni një video që ngjallë shumë dyshime mbi vërtetësinë e kompeticionit më prestigjioz të futbollit evropian.

Real Madridi dyshohet është ndihmuar shumë nga gjyqtarët në Ligën e Kampionëve këtë sezon.

Të paktën këtë e konfirmojnë pamjet filmike të ndeshjeve ndaj PSG, Juventus dhe Bayern Munchen, përcjellë “Lajmi.net”.

Polemikat eksaluan në dy gjysmëfinalet me Bayernin, ku gjermanëve iu mohuan minimalisht katër penallti në dy ndeshje.

Më poshtë e keni një video që ngjallë shumë dyshime mbi vërtetësinë e kompeticionit më prestigjioz të futbollit evropian. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO