E turpshme: Ja si i dëmtuan muret e palestrës ‘Minatori’ tifozët e KB Pejës (FOTO) – Lajmi.net
E turpshme: Ja si i dëmtuan muret e palestrës ‘Minatori’ tifozët e KB Pejës (FOTO)
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 22:09, 19 February 2017
Tifozët e KB Pejës, ‘Shqiponjat’ nuk kanë mundur ta kapërdijnë humbjen e skuadrës së tyre në finalen e Kupës së Kosovës.

KB Peja ka humbur finalen e Kupës së Kosovës ndaj Prishtinës me rezultat 77-66, në ndeshjen e zhvilluar në palestrën ‘Minatori’  në Mitrovicë, raporton lajmi.net.

Të pakënaqur me rezultatin, tifozët e KB Pejës kanë dëmtuar muret e palestrës ‘Minatori’ e cila së fundi është ndërtuar.

Këto sjellje të ‘Shqiponjave’ nuk u kanë pëlqyer aspak vendasve nga Mitrovica, që kanë kritikuar veprimet e tyre./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball