E tmerrshme, reja tenton ta mbysë vjehrrën (Video) – Lajmi.net
E tmerrshme, reja tenton ta mbysë vjehrrën (Video)
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 9:24, 24 April 2017
Kjo ngjarje ka ndodhur në Indi dhe është pak e pazakontë.

Procesi i divorcit midis Sangetaa Jain dhe burrit të saj është në proces e sipër por kjo nuk e ka ndaluar nusen e shtëpisë që prej 7 vitesh të tentojë të vrasë vjehrrën e saj 70-vjeçare.

Kjo nuk është hera e parë, pasi i shoqi e ka denoncuar në polici por ata nuk e kanë marrë seriozisht.

Ky incident i tmerrshëm i cili pothuajse nuk përfundoi në tragjedi, u filmua nga një kamer e fshehtë e vendosur në shtëpi ku pas kësaj nusja u bë gazi i botës me publikimin e videos në internet.

Fjalët kyçe: Reja, Tentim vrasje, vjehrra

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Supercar Showdown
  • Play Stealth Sniper
  • Play Rock Wheels