E tmerrshme: Ja si e lë foshnjen në tokë dhe vazhdon t’i kthejë mesazhet në telefon – Lajmi.net
E tmerrshme: Ja si e lë foshnjen në tokë dhe vazhdon t’i kthejë mesazhet në telefon
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 20:53, 1 October 2017
Dymbëdhjetë muaj më parë, Molly Lensing, një nënë e tre fëmijëve nga Illinois, përdorte telefonin e saj ndërsa kishte shtrirë foshnjën në dysheme.

Fotografia, e marrë pa leje, u ngarkua në mediat sociale duke kritikuar dhe e gjykuar ashpër veprimin e nënës, transmeton Gazeta Shneta

Kjo nënë, e cila punon si infermiere pediatrike, nuk e kishte menduar se imazhi i nxjerrë nga një person i pa identifikuar, do t’i shkaktonte kaq shumë pasoja profesionale.

Pasi kishte parë fotografinë drejtori i spitalit, e kishte përjashtuar nga puna atë.

Fjalët kyçe: foshnja, nëna

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Rock Wheels
  • Play Supercar Showdown
  • Play World Soccer Champion