E tmerrshme, doktorët rrihen teksa ishin duke operuar një pacient në sallën e operacionit (Foto/Video) – Lajmi.net
E tmerrshme, doktorët rrihen teksa ishin duke operuar një pacient në sallën e operacionit (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 0:58, 18 May 2017
Ky është një moment mjaft tronditës teksa shihen një doktoreshë dhe një doktor kur fillojnë të rrihen

Pamjet nga kamerat e sigurisë kanë kapur një moment kur një doktor fillon t’a rrah një doktoresh, pasi siç është raportuar ajo ka bër shkelje të protokollit, trasnmeton lajmi.net.

Është mësuar se ajo kishte qenë e dashura e tij.

Ai e godet pandalur atë disa herë dhe më pas ai largohet, kurse infermierja e plagosur merret nga stafi tjetër. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: doktoret, Rrahje

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble