E tmerrshme çfarë ndodhi në këtë ndeshje të Ligës së Kampionëve (VIDEO) – Lajmi.net
E tmerrshme çfarë ndodhi në këtë ndeshje të Ligës së Kampionëve (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 9:40, 14 September 2017
Tifozët e Spartak Moskës kanë hedhur një fishekzjarrë në drejtim të gjyqtarit Aytekin gjatë ndeshjes kundër Mariborit në Ligën e Kampionëve dhe për pak s'e kanë qëlluar atë.


Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball