E teprojnë bastoret, ja çfarë kuote i vendosin Kosovës ndaj Islandës (FOTO) – Lajmi.net
E teprojnë bastoret, ja çfarë kuote i vendosin Kosovës ndaj Islandës (FOTO)
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 18:34, 20 March 2017
Kombëtarja e Kosovës do të tentojë të bëjë historinë ndaj Islandës, në kualifikuesen për botërorin ‘Rusia 2018’.

Më 24 mars Kosova në Shkodër përballet me Islandën, sensacionin e fundit të Euro 2016.

Fitorja e Kosovës ndaj Islandës, është kuotuar me kuotë shumë të madhe nga bastorja ‘Bet365’.

Kjo bastore i ka vënë koeficient 9.00 fitores së Kosovës, barazimin e ka kuotuar me 5.50 dhe fitoren e Islandës me 1.29./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Rock Wheels
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master