E sulmoi axhën e tij, arrestohet një person në Pejë – Lajmi.net
E sulmoi axhën e tij, arrestohet një person në Pejë
Autori: Lajmi.net Lajme 15:54, 11 October 2018
Policia ka arrestuar një të dyshuar pasi kishte sulmuar fizikisht axhën e tij në Pejë.

I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, pasi në gjendje të dehur e kishte sulmuar fizikisht axhën e tij, njofton PK, përcjell lajmi.net.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, pasi që i njëjti në gjendje të dehur ka sulmuar fizikisht axhën e tij. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”. / Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO