E rrahu vajzën dhe një tjetër djalë për arsye se ja ndaluan makinën në zebra, por e pëson keq nga një tjetër burrë (Foto/Video) – Lajmi.net
E rrahu vajzën dhe një tjetër djalë për arsye se ja ndaluan makinën në zebra, por e pëson keq nga një tjetër burrë (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 21:49, 17 July 2017
Një ngjarje interesante ka ndodhur në Rusi, kur një djal grushtoi një femër dhe një mashkull tjetër.

E gjitha kjo erdhi kur në semafor u ndez drita e gjelbër për kalimin e këmbësorëve, por një person që ishte në taksi, duket se e kishte me nxitim, transmeton lajmi.net.

Taksisti mezi ndalojë pranë zebrave nga shpejtësia e madhe që po ngiste, dhe nga makina i zemëruar del një djalë dhe e sulmon fizikisht vajzën dhe një djalë.

Por në ato momente afër tyre gjendet një tjeter përson i cili i del në mbrojtje këtyre dy personave dhe fillon t’a sulmojë pesonin që ishte në taksi. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Rrahje, Rusi, taksi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Rock Wheels
  • Play Stealth Sniper