E refuzoi se ishte punëtor i thjeshtë, kur mëson të vërtetën bëhet për të vrarë veten (Video) – Lajmi.net
E refuzoi se ishte punëtor i thjeshtë, kur mëson të vërtetën bëhet për të vrarë veten (Video)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 11:15, 19 April 2017
Papawer në You Tube, është një nga profilet më të njohura për shkak të realizimit të eksperimenteve të ndryshme dhe kamerave të fshehta.

Këtë javë ka qenë protagonist një punëtor i thjeshtë që punonte si murator dhe befas takohet me një vajzë e cila mundohet ta shmangë për shkak të profesionit, por kur zbulon të vërtetën gjithçka merr një kthesë tjetër.

Djali e komplimenton duke i thënë se është e bukur dhe i kërkon të dalin së bashku, por ajo i thotë t’i qëndrojë larg.

Mirëpo, pas “poshtërimeve” të bëra, djali i tregon se në të vërtetë ai është pronari i apartamente luksosoze “Mason”.

Në këtë moment ndryshon gjithçka dhe vajza përpiqet të kthejë pas çdo gjë, por ishte e kotë.

Video:

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bubble Trouble
  • Play Berry Rush