E pyesin për Kampionatin botëror 2018, ja si përgjigjet Ibrahimovic – Lajmi.net
E pyesin për Kampionatin botëror 2018, ja si përgjigjet Ibrahimovic
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Sport 9:24, 31 March 2018
Zlatan Ibrahimovic beson se ka ende çka të ofrojë në nivelin ndërkombëtar edhe pas transferimit në Major League Soccer.

Zlatan Ibrahimovic është optimist se do të ftohet nga Suedia për Kampionatin botëror 2018.

Sulmuesi është larguar nga Manchester United duke iu bashkuar ekipit të LA Galaxy.

Por, ai beson se ka ende çka të ofrojë në nivelin ndërkombëtar edhe pas transferimit në Major League Soccer, përcjell “lajmi.net”.

“Nuk kam nevojë për ftesë, nëse dua, do të jem në Botëror”, u shpreh Ibrahimovic në pyetjen e gazetarëve nëse dëshiron të luajë në “Ruso 2018”. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO