E provokon kundërshtarin, nokautohet keq (VIDEO) – Lajmi.net
E provokon kundërshtarin, nokautohet keq (VIDEO)
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 16:21, 20 February 2017
Një nokaut interesant është parë së fundi në MMA, në luftën mes Joe Harding dhe Johan Segas.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play iStunt 2
  • Play Rock Wheels
  • Play Supercar Showdown