E përplas makina, por më pas… (Video) – Lajmi.net
E përplas makina, por më pas… (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 23:36, 5 January 2018
Ky është momenti i tmerrshëm kur një burrë përplaset nga një makinë në mes të ditës, në Melburn të Australisë.

Makina e bardhë shihet duke ardhur me shpejtësi në drejtim të burrit, të cilin e përplas. Më pas, mjeti kthehet, në dukje për të pritur të aksidentuarin, i cili zvarritet me vështirësi dhe futet brenda saj.

Policia mendon se burri i aksidentuar po e priste makinën dhe nuk e dinë nëse përplasja ishte rastësi apo aksident.

Fjalët kyçe: Makina, përplasje

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master Japan
  • Play Stealth Sniper
  • Play 8 Ball Pool