E pazakontë, zbulohet peshku me fytyrë si njeri – Lajmi.net
E pazakontë, zbulohet peshku me fytyrë si njeri
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 13:24, 11 October 2017
Nuk kanë të mbaruar cudirat që vijnë nga bota, këtë herë është zbuluar një peshk i rrallë me fytyrë njeriu i cili noton në ujërat e Japonisë.

Një 79-vjeçar i quajtur Hiroyuki Arakaëa ka zënë një “miqësi” të ngushtë me peshkun dhe sa herë që ai ka nevojë për ushqim dhe është sëmurë Arakaëa e viziton.

Pamjet e peshkut po bëjnë xhiro në rrjetet sociale dhe ka ngjallur shumë reagime pozitive si krijesë. /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Fytyrenjeriu, Peshku

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Bubble Trouble
  • Play Rock Wheels
  • Play iStunt 2