E paragjykuan për martesën me avokatin maqedonas? Kështu përgjigjet Adelina Tahiri – Lajmi.net
E paragjykuan për martesën me avokatin maqedonas? Kështu përgjigjet Adelina Tahiri
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:08, 12 July 2018
Adelina Tahiri tashmë është në muajt e fundit të shtatzanisë.

Martesa e saj me avokatin më të pasur në Maqedoni, Serjozha Markov bëri bujë të madhe në gjithë mediat, shkruan lajmi net.

Kjo ngase çifti kanë diferencë të madhe në moshë e madje bashkëshorti i saj me prejardhje, nuk është shqiptar.

E pyetur nga fansat se a nuk kishte ndonjë mashkull shqiptar që është martuar me maqedon, kështu përgjigjet Tahiri: “S’ishte përzgjedhja ime ashtu deshti Zoti:) dhe jam shumë e lumtur..”.

Nga ana tjetër, ajo do sjell në jetë fëmijën e parë në fund të muajit gusht. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO