E papritur: Torres mund të transferohet në Francë – Lajmi.net
E papritur: Torres mund të transferohet në Francë
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018La LigaLajme futbolliMerkatoSport 20:38, 11 June 2018
Fernado Torres mund të mbetet në Evropë pas largimit nga Atletico Madrid.

Sulmuesi spanjoll në fund të këtij sezoni është përshëndetur me skuadrën e Atletico Madrid, tek e cila kaloi pjesën më të madhe të karrierës.

‘France Football’ raporton se për Torres ka interesim nga Franca, konkretisht skuadra e Lille.

Po ashtu ka pasur zëra se Torres karrierën mund ta vazhdojë në kampionatin amerikan në MLS./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO