E pabesueshme por e vërtetë: Kjo bionde simpatike hap shishen e shampanjës me një lëvizje të pasmeve – Lajmi.net
E pabesueshme por e vërtetë: Kjo bionde simpatike hap shishen e shampanjës me një lëvizje të pasmeve
Autori: Lajmi.net LifestyleShëndeti 18:26, 11 October 2018
Askush nuk ka pritur që kjo bukuroshe të ketë fuqinë e madhe që me të pasmet ta hapë shishen e shampanjës.

Duket se një grupi të rinjsh i mungonte “çelësi” i shishes, por pak kush ka shpresuar se dikush mund ta gjej një metodë kaq kreative për ta hapur shishen për të festuar, transmeton Telegrafi.

Biondja simpatike i dëshmoi botës se ajo ka një talent të veçantë, dhe nuk ka dyshim se muskujt e të pasmeve të saj janë shumë të fortë.

Kurse miqtë e saj mbetën të habitur kur para syve të tyre, ajo hapi shishen me vetëm një lëvizje të pasmeve.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO