E pabesueshme: Me dy duar nxjerr peshkun 16 kilogramë (Video) – Lajmi.net
E pabesueshme: Me dy duar nxjerr peshkun 16 kilogramë (Video)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 21:45, 15 February 2017
Një burrë kishte kapur një peshk të vogël dhe e kishte futur në ujë.

I përkulur në urë, dhe me kokën ngjitur ujit, përcolli me kujdes peshkun që po vinte për të marrë ushqimin e tij, shkruan lajmi.net

Sapo peshku gjigant i afrohet dorës së burrit, ai arrin ta kapë brenda nofullave. Të tjerët që ishin pranë, i ndihmuan të matë sa është i rëndë.

Goja e tij kishte mbetur e hapur, për aq kohë sa njerëzit po eksperimentonin me të. Ai peshk peshonte 16 kg.

Më pas, buri që po e mbante e lëshoi sërish në ujë dhe ai iku në thellësi. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: peshku 16 tonë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Bike Rivals
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Supercar Showdown