E pabesueshme, kapin ngjalat përmes tubave të ujit (Video) – Lajmi.net
E pabesueshme, kapin ngjalat përmes tubave të ujit (Video)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 16:36, 9 September 2017
Ngjalat është shumë popullore në Kamboxhi.

Shumë njerëz këtu pëlqejnë të hanë ngjala dhe ka shumë mënyra për t’i kapur ato, transmeton lajmi.net

Ja që ka njerëz që përdorin idetë e tyre të zgjuara për të krijuar kurthe.

Një djalosh ka krijuar vrimë të thellë nëpërmjet tubit të ujit duke përdorur peshk të ngordhur si karrem.

Shikoni videon më poshtë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: ngjala, tuba të ujit

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bike Rivals
  • Play Bubble Trouble