E pabesueshme: Ja sa humbje ka pësuar Arsenali në pesë ndeshjet e fundit (FOTO) – Lajmi.net
E pabesueshme: Ja sa humbje ka pësuar Arsenali në pesë ndeshjet e fundit (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 17:23, 18 March 2017
Arsenali është mposhtur 3:1 në udhëtim te WBA-ja, në kuadër të xhiros së 29-të.

Kjo ishte humbja e katërt e Arsenalit në pesë ndeshjet e fundit.

Kjo është seria më e keqe e Arsene Wenger si trajneri i Arsenalit.

Hera e fundit që Arsenal kishte një seri prej katër humbjeve në pesë ndeshje, ishte viti 1995, kur drejtoheshin nga Stewart Houtson./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Arsenal

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Rock Wheels
  • Play Bubble Trouble