E pabesueshme: Ja nga sa milionë dollarë fituan Mayweather dhe McGregor – Lajmi.net
E pabesueshme: Ja nga sa milionë dollarë fituan Mayweather dhe McGregor
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 9:52, 27 August 2017
Floyd Mayweather dhe Connor McGragor kanë fituar shuma marramendëse pas meçit.

Boksieri amerikan e fitoi sfidën me nokaut teknik.

Mayweather ka fituar 100 milionë dollarë pas fitores, përcjellë “Lajmi.net”.

Në anën tjetër, irlandezi McGregor ka fituar 30 milionë dollarë pavarësisht humbjes.

Pas meçit, Mayweather e ka konfirmuar pensionimit. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Bike Rivals
  • Play Rock Wheels
  • Play Stealth Sniper