E pabesueshme: Ibrahimovic në Serie B – Lajmi.net
E pabesueshme: Ibrahimovic në Serie B
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 16:37, 13 September 2017
Zlatan Ibrahimovic mund të luajë në Serie B.

Kështu beson menaxheri i Ternanas, Sandro Pochesci.

“Ibrahimovic mund të luajë për ne sepse stili i tij përshtatet me skuadrën tonë”, deklaroi Pochesci për “Sky Sport”, përcjellë “Lajmi.net”.

“Ibrës i pëlqen të marrë topin dhe të luajë vetë. Ai vërtetë do të përshtatej te Ternana”, shtoi ai.

Kujtojmë që suedezi ka nënshkruar kontratë 1-vjeçare së fundmi me Unitedin. /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Zlatan Ibrahimovic

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball