E pabesueshme: Gjashtë skuadra luftojnë për vendin e parë (FOTO) – Lajmi.net
E pabesueshme: Gjashtë skuadra luftojnë për vendin e parë (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 21:57, 19 May 2017
Askund si në ligën e dytë të Francës nuk po bëhet garë më interesante për pozitat e para.

Në këtë ligë, në këtë fund sezon, po luftojnë gjashtë skuadra për t’u inkuadruar në elitën e futbollit francez.

Dallimi mes skuadrës së parë dhe skuadrës së gjashtë, është vetëm tre pikë./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Bike Rivals
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Rock Wheels