E pabesueshme çfarë ndodhi me dorën e djathtë të LeBron James – Lajmi.net
E pabesueshme çfarë ndodhi me dorën e djathtë të LeBron James
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 10:22, 9 June 2018
LeBron James luajti i lënduar në tri ndeshjet e fundit ndaj Golden State Warriors në finalen e NBA.

LeBron James ka bërë të ditur se luajti me frakturë në dorën e djathtë, në tri ndeshjet e fundit të serisë finale në NBA.

Ylli i Cleveland Cavaliers ishte pa mbështetje në disfatën e skuadrës së tij nga Golden State Warriors me rezultat 0:4.

Por, ai ka bërë të ditur se luajti i lënduar në tri takimet e fundit, përcjell “lajmi.net”.

“Dora ime e djathtë ka pësuar frakturë. Kjo ndodhi pas ngjarjeve në ndeshjen e parë. Isha i hidhëruar dhe nuk e kontrollova veten”, deklaroi James duke aluduar te gabimi nga J.R. Smith.

“Kam luajtur në tri ndeshjet e tjera me frakturë në dorë”, u shpreh ai. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO