E pabesueshme çfarë kishte bërë Messi në ndeshjen e tij të parë kundër Juventusit (VIDEO) – Lajmi.net
E pabesueshme çfarë kishte bërë Messi në ndeshjen e tij të parë kundër Juventusit (VIDEO)
Autori: Lajmi.net La LigaSport 14:28, 18 March 2017
Sulmuesi i Barcelonës, Lionel Messi kishte bërë paraqitje fantastike në duelin e tij të parë kundër Juventusit në trofeun Gamper më 2005.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Urban Basketball