E pabesueshme çfarë ka ndodhur në futbollin gjerman (FOTO) – Lajmi.net
E pabesueshme çfarë ka ndodhur në futbollin gjerman (FOTO)
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 10:13, 15 August 2017
Ndeshja e vlefshme për Kupën e Gjermanisë, që vazhdon të jetë 0:0, u ndërpre për shkak të zënkave mes tifozëve rivalë në tribuna.

Ndeshja mes Hansa Rostock dhe Hertha Berlin ëshët ndërpreë 15 minuta para fundit, për shkak të tifozëve në tribuna të cilët hodhën fishekzjarrë.

Ndeshja e vlefshme për Kupën e Gjermanisë, që vazhdon të jetë 0:0, u ndërpre për shkak të zënkave mes tifozëve rivalë në tribuna.


Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Rock Wheels
  • Play Bubble Trouble
  • Play World Soccer Champion