E pabesueshme çfarë ka bërë portieri Ederson pas goditjes nga Mane (FOTO) – Lajmi.net
E pabesueshme çfarë ka bërë portieri Ederson pas goditjes nga Mane (FOTO)
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 15:41, 9 September 2017
Portieri i Manchester Cityt, Ederson u rikthye në stadium pas lëndimit nga sulmuesi i Liverpoolit, Sadio Mane.

Portieri i Manchester Cityt, Ederson u rikthye në stadiumin Etihad për minutat e fundit të ndeshjes kundër Liverpoolit.

Ky është lajmi i mirë pas goditjes së pësoi në fytyrë nga sulmuesi i “Reds”, Sadio Mane, i cili u ndëshkua me karton të kuq, përcjell “lajmi.net”.

Ederson u rikthye në tribuna me një mbulojë në fytyrë dhe përcolli ekipin e tij duke kompletuar fitoren e thellë me rezultat 5:0. /Lajmi.net/


Fjalët kyçe: Ederson, Manchester City

Fotolajm

Pandat gjigante mbushin 1 vjeç në Makao
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Supercar Showdown