E pabesueshme çfarë bën ky magjistar (Video) – Lajmi.net
E pabesueshme çfarë bën ky magjistar (Video)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 3:39, 20 March 2017
Kemi parë shumë video të ndryshme të publikuara në internet, që shfaqin njerëz të pabesueshëm nëpër botë duke bërë gjëra të ndryshme, por një video të tillë nuk besojmë se e keni parë më herët.

Ndryshe nga magjistarët e tjerë që marrin pjesë në audicione të emisioneve të ndryshme, ky magjistar është shumë i veçantë.

Ai arrin që t’i zhdukë gjërat (letrat) dhe t’i shfaqë më pas nga njëra anë në tjetrën, transmeton Gazeta Express.

Shikoni gjërat e pabesueshme që ai i bën:

Fjalët kyçe: Magjistar

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play iStunt 2
  • Play Supercar Showdown
  • Play Zombie Big Trouble