E pabesueshme: 100 kilometra në orë derisa në duar mbante dy telefona (Foto) – Lajmi.net
E pabesueshme: 100 kilometra në orë derisa në duar mbante dy telefona (Foto)
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 16:09, 3 September 2017
Forcat e rendit në Surrey të Anglisë, e kanë ndaluar një shofer të paemëruar që ngiste me 100 kilometra në orë, ndërsa në duar mbante dy telefona.

Madje, ai kishte hapur llogaritë e rrjeteve sociale dhe po i kontrollonte, transmeton Telegrafi.

Kjo vjen vetëm dy ditë, pasi një shofer që po bënte të njëjtën gjë, është fotografuar nga një kalimtar rasti.

Për këtë veprim, ai detyrohet të paguajë 250 euro, ndërsa do t’i hiqen gjashtë pikë nga patenta e shoferit. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: 100 km/h, 2 telefona

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play World Soccer Champion
  • Play Berry Rush
  • Play Supercar Showdown