E ndërton vet instrumentin, pastaj mahnit me muzikë (Video) – Lajmi.net
E ndërton vet instrumentin, pastaj mahnit me muzikë (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 16:21, 19 March 2017
Snubby J është njeriu i cili e ndërtoi vet instrumentin e tij dhe më pas mahniti klasën me muzikën që performoi, shkruan lajmi.net

Ai bëri meloditë e këngëve të famshme vizatimore dhe të artistëve të famshëm botërorë.

Shikoni videon më poshtë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: instrument

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play World Soccer Champion
  • Play Rock Wheels