E mahnitshme çfarë arrin të bëjë ky artist me gozhda (Video) – Lajmi.net
E mahnitshme çfarë arrin të bëjë ky artist me gozhda (Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentFunKulturë/ArteKuriozitete 20:29, 14 May 2017
Veçantia e një artisti është tek aftësia e tij për të qenë ndryshe nga të tjerët.

Syed Umair është artist i cili ka krijuar një lloj të veçantë arti. Gozhdat dhe penjtë e zinj janë specialiteti i tij, ndërkaq fokusi i tij janë portretet.

Shikojeni më se si ka arritur të bëjë një portret të mrekullueshëm të një burri në mur. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: art, gozhda

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master Japan