E lindur katër muaj para kohe, foshnja i mbijeton operacionit abdominal! (Video) – Lajmi.net
E lindur katër muaj para kohe, foshnja i mbijeton operacionit abdominal! (Video)
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 15:41, 19 April 2017
Kjo foshnje e lindur katër muaj para kohës normale, në ditën e gjashtë pas lindjes duhet të operohej, duke u bërë kështu pacienti më i ri në botë për operacion, transmeton lajmi.net

Prindërit e saj e kanë ndarë këtë histori të frikshme, të foshnjes që duhej të hynte në operim vetëm pak ditë pas lindjes.

Abiageal Peters është foshnja, pesha e së cilës ishte 1,3 lbs.

E përshkruar nga prindërit si “mrekullia jonë e vogël”, Abi konsiderohet të jetë pacienti më i ri që i mbijeton një operacioni abdominal.

“Foshnja jonë ishte luftëtare” thotë nëna e Abis. Në videon dhe fotot më poshtë do të mund të njiheni më gjerësisht me historinë prekëse të kësaj familjeje. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Foshnje, Operim, pacient

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play iStunt 2
  • Play Bubble Trouble