E lë foshnjen të luajë me qenin, xhiron pamjet më të tmerrshme në jetën e saj!  (Foto/Video) – Lajmi.net
E lë foshnjen të luajë me qenin, xhiron pamjet më të tmerrshme në jetën e saj!  (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 14:46, 10 September 2017
E ëma kishte lënë foshnjen pranë qenit që të luajë me të dhe kishte marrë telefonin që t’i xhironte.

 

Mirëpo, ja që ajo xhiroi tmerrin e momenteve më të këqija në jetën e saj, shkruan lajmi.net

Derisa foshnja po i afrohej qenit, në një moment ai e kafshon foshnjen. Kështu, pasojat janë të rënda, nga që i deformohet koka dhe fytyra plotësisht.

Keni kujdes nëse keni një qen në shtëpi, asnjëherë nuk e dini se kur mund të ‘shpërthejë’. /Lajmi.net/

Image may contain: one or more peopleImage may contain: one or more people

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO