E la shoqen e ngushtë të bëjë seks me të dashurin e saj dhe e filmoi atë (Video) – Lajmi.net
E la shoqen e ngushtë të bëjë seks me të dashurin e saj dhe e filmoi atë (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFunLifestyleLoveSex 21:49, 17 July 2017
Shumica e femrave bëhen paranoike nëse shoqja e tyre tërheqëse shfaq interesim në mashkullin e tyre – por një përdoruese e internetit mori vendimin e çuditshëm për ta ftuar shoqen e saj të ngushtë në shtrat me të dashurin e saj.

Përdoruesja e YouTube, Lena, nga Kalifornia, e njohur në internet si “Lena The Plug”, ka publikuar një video në të cilën shpjegon pse e la shoqen e saj të ngushtë të shkojë në shtrat me të dashurin e saj Adam.

“I besoj Emily-t dhe mendova se kjo do të ishte argëtuese”, tha Lena, transmeton lajmi.net.

“Vajzat ia tregojnë njëra-tjetrës historitë seksuale, shoqet i tregojnë çdo gjë njëra-tjetrës. Emily i ka parë fotografitë e k***t të Adam, ajo i di të gjitha rreth jetës sonë seksuale, i tregoj asaj çdo gjë. Tani nuk kam pse i tregoj, ajo thjeshtë mund ta provojë penisin e tij”, tha ajo.

Videoja është shikuar tashmë rreth 7 milionë herë dhe ka ngjallur një debat të madh online, me komentues që i quajtën veprimet e tyre “të pikëlluara”. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: I dashuri, seks, shoqja

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master
  • Play Stealth Sniper