E konfirmuar: Real Madrid realizon transferim 45 milionësh (FOTO) – Lajmi.net
E konfirmuar: Real Madrid realizon transferim 45 milionësh (FOTO)
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 16:54, 19 May 2017
Vinicius Junior tani është një lojtar i Real Madridit.

Presidenti i Flamengos, Kleber Leite, ka konfirmuar se Real Madrid do të transferojë lojtarin e tyre 16 vjeçar, Vinciues Junior.

Mbretërit do t’i paguajnë skuadrës braziliane klauzolën prej 45 milionë euro Flamengos, për talentin brazilian që këtë edicion ka debutuar në ekipin e parë.

Transferimi i Vinicius Junior në Real Madrid, pritet të konkretizohet në janarin e vitit 2019, apo në korrik po të këtij viti./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Supercar Showdown
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master