E kishte kthyer klasën në një ‘strofull seksi’, 6 vjet burg për mësuesen – Lajmi.net
E kishte kthyer klasën në një ‘strofull seksi’, 6 vjet burg për mësuesen
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 22:31, 1 October 2017
Një mësuese që sipas prokuroreve e kishte kthyer klasën e saj në një ‘strofull seksi’ për nxënësit të gjithë  shkollës është dënuar me gjashtë vjet burg.

35 vjeçarja Danielle Matko kryente veprime seksuale me djem adoleshentë gjatë 5 minutave pushim mes orëve pas mësimit.

Ajo u kap pasi policia hasi një fotografi të gjinjve të saj, të bëra nga një nga nxënësit.Mësuesja angleze kreu seks oral me një djalë 15 vjeç në Phoenix.

Ajo gjithashtu tregoi se e preku seksualisht viktimën dhe e lejoi një djalë të dytë 15-vjeçar t’i prekte gjinjtë.

Ajo u dënua për veprime të turpshme ndaj një miturve në Gjykatën e Lartë të San Mateos këtë javë dhe u burgos të premten.

Krimet ndodhën midis 1 shtatorit dhe 14 nëntorit të 2015-ës.Prokurorët ndërkohë po shqyrtojnë akuzat që kanë të bënjnë me një nxënës tjetër.

Fjalët kyçe: Klasa, mësuese, Seksi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master