E kërkuan Real Madrid e Barcelona, Reus zgjedh klubin për sezonin e ri! – Lajmi.net
E kërkuan Real Madrid e Barcelona, Reus zgjedh klubin për sezonin e ri!
Autori: Lajmi.net BundesligaMerkatoSport 9:50, 4 May 2017
Marco Reus nuk planifikon të largohet nga Borussia Dortmund.

Marco Reus është i lumtur në Borussia Dortmund dhe është i gatshëm që të vazhdojë kontratën e tij.

Bild shkruan se, Reus dëshiron t’i mbetet besnik Dortmundit, duke refuzuar kështu oferta më të mira të skuadrave tjera të mëdha evropiane.

Ai ka kontratë me klubin deri më 2019. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO